Pohjanmaan Taksiyrittäjät ry:n paikallisyhdistykset

Tutustu Pohjanmaan Taksiyrittäjät ry:n paikallisyhdistyksiin. Paikallisyhdistykset valitsevat muun muassa alueyhdistyksen hallituksen kokoonpanon. Paikallisyhdistykset toimivat Pohjanmaan alueella.

Paikallisyhdistykset:

Alajärven taksiautoilijat ry

Pekka Koskela
 koskelantaksi@gmail.com
 050 590 0348

Alavuden ammattiautoilijat ry

Ilmajoen taksiautoilijat ry

Jarkko Pelto-Piri
 jarkko.pelto-piri@taksijpp.fi
 0400 948 350

Isojoen-Karijoen taksit ry

Jiri Ruotsalainen
 isojoentaksipalvelu@gmail.com
 0400 820 084

Isokyrön taksiautoilijat ry

Marjut Pukkinen
 tapiolaeoy@netikka.fi
 0400 363 343

Jakobstadsnejdens taxitrafikanter rf

Sven-Olof Björk
 sven-olof.bjork@hotmail.com
 0500 160 069

Jalasjärven taksiautoilijat ry

Tarja Mäntykoski
 taksi.mantykoski@netikka.fi
 0400 290 909

Jurvan ammattiautoilijat ry

Martti Peltola
 0400 163 234

Karlebynejdens yrkesbilister rf

Karl-Gustav Jungell
 cgj-1@suomi24.fi
 0500 265 423

Kauhajoen taksiautoilijat ry

Ari Rahikka
 ari.rahikka@elisanet.fi
 0400 869 590

Keski-Pohjanmaan taksiautoilijat ry

Kari Matti Salin
 taksi.salin@pp.inet.fi
 0400 263 939

Kokkolan taksiautoilijat ry

Sakari Viitala
 sakari@taksiykkonen.fi
 040 501 7884

Korsholms taxibilister rf

Krister Båsk
 k.bask@netikka.fi
 050 542 6121

Kristiinankaupungin taksiautoilijat ry

Per Palmberg
 per.palmberg@netikka.fi
 0400 664 390

Kuortaneen ammattiautoilijat ry

Kurikan ammattiautoilijat ry

Raimo Mäkelä
 taksi.raimomakela@netikka.fi
 0400 363 913

Kuusiokuntien Taksiyrittäjät ry

Heli Jytilä
 6taksiyrittajatry@gmail.com
 040 683 1685

Laihian taksiautoilijat ry

Antti Keto
 antti.keto@pp1.inet.fi
 0400 367 890

Lappajärven ammattiautoilijat ry

Seppo Viinamäki
 seppo.viinamaki@lappajarvi.com
 0400 268 720

Malaxnejdens taxibilister rf

Kaj Gullfors
 taxi.gullfors@pp.malax.fi
 0500 865 220

Nykarlebynejdens taxitrafikanter rf

Johan Fredriksson
 j.fredriksson@elisanet.fi
 0500 862 140

Närpesnejdens taxitrafikanter rf

Ralf Wilson
 ralf.wilson@luukku.com
 0500 368 839

Seinäjoen seudun taksiautoilijat ry

Kari Tynjälä
 kari.tynjala@netikka.fi
 0400 461 216

Teuvan ammattiautoilijat ry

Jari Kaari
 taksi.jarikaari@ssvnet.fi
 0400 661 913

Vaasan taksiautoilijat ry

 pj@vaasantaksiautoilijat.fi
 044 332 3417

Vimpelin taksiautoilijat ry

Petri Lakaniemi
 petri.lakaniemi@pp.inet.fi
 040 546 7603

Vähäkyrön taksiautoilijat ry

Timo Kytönen
 info@lahettikytonen.com
 020 836 0000

Vörånejdens taxitrafikanter rf

Roy Andersson
 roy.andersson@netikka.fi
 0500 368 899

Ähtärin ammattiautoilijat ry

Ota yhteyttä ja kysy lisää pohjanmaalaisten taxiyrittäjien paikallisyhdistyksistä!